Total: (534,887)

Tekste

... enjoy life thru lyrics
Skip Navigation
 
Gena - Te dashuroj si i cmendur


Rating: 3.9/5 - 64 votes
GenaArtist: Gena

Song Title: Te dashuroj si i cmendur


Lyrics:

Je nje diell qe s'perëndon, ku të më ngrohë me dashuri,dashurisë ti krahet ia happppë,dhe digjen krejt ne pafundesi.
Je nje zjarr që s'shuhet jooooo,me puth me vret me qmenduri ,nje oqean qe kurr
s'mbaron, je yll qe rrugen ma ndriqon.
Ref:2x
Të dashuroj si i qmendur ,qdo dit mezi pres,qdo qast un e ndjej sagabogreqisht:sagabo,shqip:te dua
Ti me plagos kur largohesh,humbas si nje zog,dhe larg me ty fluturoj
Je nje engjell qe verbon, dhe bukuri qe te magjeps, dhe je ylber qe rrezaton ,. me ngjyra plot e me shkelqim ti je vet jeta qe jetonnnte puth te pret me qmenduriJe jeta ime qe smbaron ,.Je yll qe rrugen ma ndriqooon
Ref:4x
Të dashuroj si i qmendur ,qdo dit mezi pres,qdo qast un e ndjej sagabogreqisht:sagabo,shqip:te dua
Ti me plagos kur largohesh,humbas si nje zog,dhe larg me ty fluturoj

Tags: sagabogreqisht, qmendur, dashuroj, plagos, largohesh, fluturoj, humbas, rrugen, sagabo, rrezaton

Youtube VideoAdvertisement
All lyrics are property and copyright of their respective owners. All lyrics provided are for educational purposes only.