2 Brother

Mshoj Play

REF Fuck Evry Day
This Is Not Reaggaton (HEY)
Kur Foli per HIp HOp
Po ikni teton (HEY) Danger What you Say
This Is The Number one (HEY)
Ktheje e "MSHOJ PLAY"
se 2 BroTher Po Sundon Leo B Version Prap Po Kthehet Leo B
I Musht Me Energji Si Bateri
Une Wi , Hit Bi
Full Me Lek Si Vip
1 Femen po shkelqen
qajo Mu Pom Pelqen
Sikur un Refren
Ajo Fort o ka kcen Smoking Ganja aaaa H Si JAMAICa aa h Me Weed e me Shit
Ma e Mira Ktu Pe Hajkaaa a RapStyle Version 2 Me Shampanje Dhe Tekill
Wau Sa fort pe dridh
Un tu knu dhe tu sill
Kokna pi Du me Vill
Tu e Pi dhe tu e Pshtill
e Dhezi tripin bitin Get LEW
Per Rep jem Ma tmirt , I NOW I NOW
Ger Up Ger UP
se Sdi qka Fjala Stop
Ger Up Ger Up
Thirumm Princ per HIP HOP REF Fuck Evry Day
This Is Not Reaggaton (HEY)
Kur Foli per HIp HOp
Po ikni teton (HEY) Danger What you Say
This Is The Number one (HEY)
Ktheje e "MSHOJ PLAY"
se 2 BroTher Po Sundon MilZz version 3 Jo veq Xhelozia
Po edhe Tradhtija
Qitash jom bo Rrot
Spo di ku osht Vetdija
Qdo Sen e bojm
Tonat permas i lojm
i kapim prejt ma tmirav
edhe pergjyst i ndajm
prej te kuqes e perpjet
Qito fort pom pelqejn
zeshkanen lema mu
se Bjonditat po shkelqejn
Me neve Na vrejn
Zaher qe na Shohin
Jem Prej mat tmirav ksajde
Per Qata Nuk ju Lodhim REF Fuck Evry Day
This Is Not Reaggaton (HEY)
Kur Foli per HIp HOp
Po ikni teton (HEY) Danger What you Say
This Is The Number one (HEY)
Ktheje e "MSHOJ PLAY"
se 2 BroTher Po Sundon

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë:

Tekste tjera