2d

Everyday

doganos ama shkrebzen.. qka pot vyn shkrebza more ty .. me dhez barin njeri... hahah ej maske c-one & kenny DOGANOS...
Erdh koha me i qit nshesh do sene njo ka njo spari pe permeni tparen e tparen per fund pe lo
nuk e baj ket kong per emen se heret jam kan me zo
po thojn qe ka shum para meje po un as permas spi shoh
me kto po du me than qe ma shum se gjysa hala jan ngjum nese thot jam qut mos harro se qut jam un
jam ngjenter regjistrimit per rep me 1 fjal sigurim doganos kejt um thojn a emrin e kam durim KENNY...
Qe po vijm nuk po rrim shoki se qka bijn tjert nuk e dim na kurr srrim badihava kur skem qka bojm dishka zojm qim kurr skem probleme me polici sju him ndor atyre ato pa i thirr te na vijn kur dalin 2D nbin kejt policia tu naj bo sigurin nermal qe na dim te posht me shku na nuk bim ti spe din tripin e kena shum chill e tan diten gangja pim .... gangja pim jahhh refreni...MASKE
tripi jem osht okey
nje 5she bleje hajde knej
2D ala jam knej
weed smook dath shit so every day C-one...
1D 1M 1K edhe 1G me kto po du me than qe kejt jena 2D qysh u nis ky sen tash as vet se di tripi i kti sen osht me ma tfort 5MC 2tpart jan me emer e 3t 4ter me stil une gjandar per femna e jo si tjert kopil pedofil hiqmu kari se ky sen ta then me bari ky ossht urban style e jo rima katunari... MASKE...
prej se erdhem na nket loj hip hopi mur nje kahje tjeter historia jon roman 2D dhe askush tjeter ne u mledhem u bashkum qe nket loj nfund me qu hapat e para qe 9vjet zgjodha rrugen ka me shku jemi nvi drejt hiq kerkun pa konkuru me hapa njejt jemi tu hec po emri nalt na ka shku edhe me shkenc na nuk mumi mu harru nuk e tham me u livdu po koha vet ka me kallxu yahh refreni...MASKE
tripi jem osht okey
nje 5she bleje hajde knej
2D ala jam knej
weed smook dath shit so every day

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: