2d

Vdekja Nga Droga (Feat. Andin Randobrava)

djem dhe vajza e dashura rini degjoni fjalet tona se jan me rendesi sot fillojm te gjith se bashku te kendojm kohet e veshtira me lot ti perkujtojm vajtojm me lot rininton te shkret per te cilen kjo jet nuk ishte jet me sy te verbuar edhe te lotuar e tash po kendojm me zemer te coptuar narkomania po zhvillohet edhe ne kete qytet ne kete qytet ku po jetonim vet njeriu ne jet qdo rrug e provon por nuk mendon se veten e shkatrron se per kete qe e bem ne nuk menduam tash rrugen pa kthim ne e perfunduam(2x) ne lokalet e nates .... keshtu ... shum shpejt e shohin gabimin dhe mund te pendohen po nga kjo e keqe kurr nuk mund te lirohen nate e dit ata ne rrug e konsumojn e jeta e tyre shum shpejt perfundon narkomanve te gjith ju del pun me polici se jan te lidhur te gjith me mafi po ske qa me bo e vet qka flet se varret e tyre ata po i hapin vet prinderit e tyre ne varre po ju shkojn e jeten e tyre po fillojn ta mallkojn se per kete qe e bem ne nuk menduam tash rrugen pa kthim ne e perfunduam(2x) ket sen i dedikohet te gjith atyne qe kan gabu e kan keqperdor jeten e tyre doganos demo 2d jeeaahh se per kete qe e bem ne nuk menduam tash rrugen pa kthim ne e perfunduam(2x)

Në bashkëpunim me:

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: