3 Gjermanet E Trashe

3 Gjermanet E Trashe Ii

intro:
zonja dhe zoterinj
jan kthyer perseri
jo ne kosov po ne veri
jo si unmik por si beeeeee Ukshini:
jo 2 po 3 t`trash
pa kallash pa harq pa bilbash
hiq zdi sen qa thash
a thash naj sen o kush
sen `thashintro: do te dekoroj kur te
kthehemi ne baz
po geto sen sen s`thashhekurani:
por ganiu me i shpejt se ariu
e ka hapur kafen kafen te veriu
vukashinin e ka punsu
edhe kforin e ka angazhu
myshterit per mi argetu
se na jemi na jemi na jemi ref:
3 gjermant e trash
3 gjermant e trash
popllin ton shuum e kan dasht (4X) Ganiu:
hekurani si qdo her
sherben pije dhe gaz
gaz pa gazmask
veq per veti de te schlast
po nuk e di qa thassh
veq kur po foli veq po rrshas
haha
zotri gani
hiq bre
poor..
PO HiQ
por un..
oo shuej
eeeeeeeeeeeeeeee
ha pilicia
jo jo ambulanca ambulancaKfori(femra)
eins zwei polizei
drei vier komandier
es ist nicht hier
es ist nicht hier Ganiu:
a po naft a po do gaz
a po do ta qes ni taz
ndash merre pije per veti
ndash shite ne gjeti aaa
hajde pije naften merreni shtineni ne kerr
tash amani vizen
t`ja therri ne gjermani meniher
se ai i moqmi ka than
kur knon e sdin ma mir......
futja refren
ref:3 gjermant e trash
3 gjermant e trash
popllin ton shuum e kan dasht (3X)
Hansi: Hajnci me mision perseri kam ardh ne veri akullin
me shkri edhe kur te dal ne qytet kejt qeto bija mukan mem nal mem
vet axha hajnc e qeto viza kur don me naj hek:
e un i thom hale kushtet nuk jon pjek jee Brigi: Jena ardh 3 krimin per me zbardh korrupsionin me nal
duni pare me na fal marrim edhe lira mshelim shum bira
shum bira edhe ato bira Hansi:
snupi dogi dogi snupi dogi dogi
ah dogi dogii Gania:
Never gonna make me belive your mind o man take belive me your time you big ooohhhhh o kuu ka po dalin ton kto fjal Hekuran bre Hekurani: o hina ne mengjes jalla syt e zez oh
ne saba i pash ne maz jam Ref: 3 gjermant e trash
3 gjermant e trash
popllin ton shuum e kan dasht (4X) Kforja: me kengen 3 gjermant e trash ish trupat e
kforiti pershendesim perzemersisht zbarkimin e trupave te beeeeeeeeee.. keti urimi i bashkanqite edhe ganiu hekurani dhe vukashin Hansi:
Kush Kush po wjen. Mat miren agjend ma t`miret agjend . 3 agjend mat miret 3 agjent ma tmiret . te trash polic hyn gjdo bir . ne gjdo bir vend. jan agjend mat mirt beeeee/...............
REFF(4x)
3Gjermant E trashe
3Gjermant e Trashe
Popullin tone shume e kane dashte (1X)

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë:

Tekste tjera