Per pak dashuri qe se gjej askund ne kete bote ooo
Se nga nje u beme dy dhe tash je me shume kokeforte ah ah ah
Per pak lumturi dhe nje grim buzeqeshje nga ty pres
Valle eshte cmenduri
Apo iluzion qe per ty vdes ref 2x
Vaj vaj jeta eshte vaj pasi ste kam ooo
Qaj qaj une qe smundem me ty te jam Per nje ledhatim qendrova kurre sma falePer nje perqafim do te fluturoja lart ne malePer pak lumturi dhe nje grim buzeqeshje nga ty presValle eshte cmenduri
Apo iluzion qe per ty vdes ref. 5x
Vaj vaj jeta eshte vaj pasi ste kam ooooo
Qaj qaj une qe smundem me ty te jam

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: