TY do te dua si tani
ku te shkoj as vet se di.
Je dhe do jesh ti perseri
drite e jetes ne erresire. Hena naten e ndricoi
Yjet boten e rrethojne
Dhe un e ndjej
Zemren time
Ku jeton ajo
E ndjej...por kam dhimbje se nuk esht ajo. Fle,ne cdo enderr ti me vjen
realitetin e harroj.
Fsheh dashurine e vertet
larg nga qielli jemi vet. Hena naten e ndricoi
Yjet boten e rrethojne
Dhe un e ndjej
Zemren time
Ku jeton ajo
E ndjej...por kam dhimbje se nuk esht ajo. Ndjej...zemren time
Ku jeton ajo
E ndjej...por kam dhimbje se nuk esht ajo.

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: