D.M.C Aka Babloki

Story Rap Shqip (Feat. Kobra)

Voo rap voo rap
Jaaaa
DMC a.k.a Babloki Kobra
Rasen bits hahahaha DMC
.......................................
Veshun met gjon e rrugve tu smokit
Mosha ka shku shum e hala nxhep me thik
Jeta jem e mushur me plot e per plot pislliqe
Ni rep nshipatar qe shpre jeten ndisje (CD)
Kom probleme plot e shum pun jon tpazgjidhura
80 i kom tpazgjidhura 20 i kom tlidhura
Projekte ditore projekte javore
Projekte mujore vjetore po jasht ligjore
Bjeri npik dobt ati qe e meriton
Bota fatin e keq ta jep e ta dhuron
Forca e shpirtit prej perjetimit qe ke kalu
Mburrja e zemra fort fuqin kan me ta shtu
Kom pa nuk ka tradh jon hala
Din me rrespektu e rrespektin zdin me sha
Bojn msim te ton po shumica e mun pakicen
Un jom i pari njeri qe e du bashk camerin me mitrovicen
........................................ Ref;2 Kobra
........................................
Mat shtirit pertej shtirve ata e din per ne
Ne jem mbi dhe ktu jem se kem fole
Kobra DMC qata qe folin per ne e kan prej inati
Na jem JEHONA E SHQIPES kurr sna del afati
........................................ Kobra
........................................
2 albume 200 kong prap kom dur e kom
Xhinja po thojn kom met pre
Hajde SHQIPE qe ku jom
Repin e kom hobi talentin e kom prej zotit
Storja e repit shqip niset nkong t'Kobres e Bablokit (normal)
Qa po do me thon shoki kat kat e ndertum muziken
Historija e repit shqip na ja prunem diten
Jav kujtum shqipen me JEHONA E SHQIPES
Na ka dal zoni gjith ka edhe pertej AFRIKES
Nese duhet historija e repit lype pra
Nuk kish pas histori po ram na e ka
LARG MEDIAVE TV HIQ PA KURRUPTU (HIQQQ)
Apet nvend tpar qudi qysh turxum SHQIPE
Veq ma i gzum kur mtakun fansat natan pertej
100 her dashnin mat madhe se ju e gjej
Fufuufufuf po fishlloj SHQIPE e per qata te garantoj
.................................... Ref;2 Kobra
....................................
Mat shtirit pertej shtirve ata e din per ne
Ne jem mbi dhe ktu jem se kem fole
Kobra DMC qata qe folin per ne e kan prej inati
Na jem JEHONA E SHQIPES kurr sna del afati
........................................
GaziBoy

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: