Dj Diaspora

Azilant (Remix) (Feat. Sela & Mentor Kurtishi)

e tash po soli se po du tana dhimt me ti kallxo per ty zemer qe te du deri ne fund te botes ka me shku deri ne fund deri ne vdekje edhe ne vorr per ty menoj por ti shkove para meje tash spo du ma te jetoj kalojn dit kalojn net kalojn muj e kalojn vite more zot po du me dit pse ket zemer ma merzite po du me ik dikun se tash qda gje pe urrej e kam humb gjysen e zemres deri ne vdekhje ma se gjej ja sikur qe shpirti yt ne gjenet po pushon per mu je e dashur ishalla emrin sma harron e tash une muj me fol pa u nal veq dije per gjithmon jeten ty ta pata fal zemer (2her)
per ty une jap jeten edhe pse ti nuk jeton per mu je e gjall kurr kjo zemer nuk te harron e kam edhe ni deshir me u pa ne jeten tjeter veq zoti e din sa e du dashnin e vjeter po du mu kall flaka po me del nuk pe di tash ti ku je nuk po muj zot me besu qe po pushon ti ner dhe zemer e di qe kam gabu zemer e di qe jam fajtor po du veq ni her me te pa zemer ty me te prek me dor po du po po du po du shum e shum ma shum met pas afer meje bashk te dyt me ra ne gjum jam lodh e jam merzit jam ra ne depresion per qdo dit zotin e lus ku e kam zemren ajj me tregon ajj ma bon ajo ka shku shpirti sa jet ka ndrru nuk po muj zot me besu qe ky fat me qelloj mu ski qa ban kohen mrapa smuj me kthy edhe pse ti nuk je ktuh une prap jetoj per ty (3 her)
per ty une jap jeten edhe pse ti nuk jeton per mu je e gjall kurr kjo zemer nuk te harron e kam edhe ni deshir me u pa ne jeten tjeter veq zoti e din sa e du dashnin e vjeter

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: