Donika Gashi

Qdo Gje Mbaroi (Feat. Andin Radobrava)

Donika:
Te shikoj ne sy dhe dhembje ndjej,
sdua te flas per asnje fjale,
smund ta gjej TNT Ferki:
E di se eshte e veshtir vetem ty,
rast tjeter nuk ka per ne te dy Ref:
Fundi botes saj dhe te lutem mos qaj,
dielli perendoi,tash cdo gje mbaroi. Donika:
Ti perse duhet jete keshtu e pse duhet perfundoj,
ky gezim ketu TNT Ferki Shala:
Qdo ike shum kthesa edhe kjo duhet te jesh i fort te vazhdosh prap te fillosh.
Ref:Fundi botes saj dhe te lutem mos qaj,
dielli perendoi,
tash cdo gje mbaroi.

Albumet: Në bashkëpunim me:

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: