Duli

Ato Fjal Rrejshme

Kush te tha per mu se un tjeter du?
kush te tha per mu moj se un tjeter du? Ma kan shtu inatin per me t'dasht ma shum
Ma kan shtu inatin per me t'dasht ma shum Ato fjal te rrejshme ti mos i beso
Qka doin le te flasin ti mos u mashtro
Ato fjal te rrejshme kush ti paska thon
Nuk na doin te miren dhe na xhelozoin Dua t'jesh e imja veq ti n'ket dynja
Dua t'jesh e imja veq ti n'ket dynja
Me kupto e dashur per mu tjeter s'ka
Me kupto e dashur per mu tjeter s'ka Ato fjal te rrejshme ti mos i beso
Qka doin le te flasin ti mos u mashtro
Ato fjal te rrejshme kush ti paska thon
Nuk na doin te miren dhe na Xhelozoin Hajde hajde hajde hajde mos u ngut
Hajde hajde hajde hajde mos u ngut
Mos ja ven ti mendjen hajde tjeter kujt Ngoe zemren tende shpirt mos u mashtro
Ngoe zemren tende shpirt mos u mashtro
Se dynjaja sherrin po doin me ta pa
Se dynjaja sherrin po doin me ta pa
Po doin me ta pa Njeqind her t'kam than moj zemer
Kqyri punt e tua
Mos u beso shpirt hajde fjalve t'huja
Mos u beso shpirt hajde fjalve t'huja
Hajde fjalve t'huja

Albumet:

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: