E.G.

Do Te Te Mungoj (Feat. Lil Raid)

  

Lil Raid :
Hapsiren mes gishtave t'mi
E mbush sot tjeter dor
A thu paska qen e shkrujtme?
Asgje nuk rindertohet mezor Nese s'me ndjeve , si te ndjeva un
Ateher pse mu afrove?
Nese me deshe , si te deshta un
Ateher pse me harrove? Do te te mungoj buzqeshja ime
Qe cdo mengjes e ke marr
Do te te mungoj edhe cdo perqafim
Qe ta jepja si i marr Do te te mungojn keshillat e mia
Askush sdo te t'besoj
Thell ne zemer un do te t'mungoj
Gjithcka do te t'mungoj E.G(Ref) :
Do te te mungojn
Hapat e mi kudo qe te jesh ti
Do te te mungojn
Edhe puthjet ku do i gjesh ti? Ndoshta ke tjeter njeri
Qe kujdeset per ty e te do si syt e ballit
T'lutem kujtohu , mos me harro
Kto fjal ti them prej mallit, baby! Lil Raid :
Sot ti s'je me ktu
Dhe qielli s'esht me blu
Dielli zhduket bashk me ty
Ndjej dicka qe me mblidhet ne sy Ndoshta jan lot, a dicka e till
Qe se pranojn fjalen lamtumir
Behu i fort, me thot nje ze nga lart
Ajo kthehet nese ka deshire E.G(Ref):
Do te te mungojn
Hapat e mi kudo qe te jesh ti
Do te te mungojn
Edhe puthjet ku do i gjesh ti? Ndoshta ke tjeter njeri
Qe kujdeset per ty e te do si syt e ballit
T'lutem kujtohu , mos me harro
Kto fjal ti them prej mallit, baby!

Në bashkëpunim me:

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: