E.K

Gjithqka

E.K Microfon Records 2014 Reptura 1: Zemra Jem Perveq teje kerkon se sheh Ti nashta sem beson po ajo Perveq teje kerkon se njeh Sa her Tkqyrii nsy mrena mvlon nje ndjenje ti mdon mu e un ty I vetmi sen per mu qe vlen tkapi perqafi t?puthi dhe ti ledhatoj flokt qka vun tjeter kur jam ma I lumtrii ne bot syt e tu shkelqejn buzt e tu mjapin shije edhe pse xhelozoj shum prap t?du qeto dije shtihu nkrah temin se qashtu qetsona sa her mprek dora jote shpirt besom lehtsona gjdo puthje e shtrejt gjdo ledhatim e prekje je qetsum e shpirtit tem sedi sa e vrejte Buzqeshja jote kalxom pse mtranon pse po kallna krejt kur po thu qe shumm mdon Mvlon kryt zdi qa me bo kur afer sje ngoje implusin e zemres se per ty po rreh (yeah) Reffren 2x: Merre lexoje se per ty jom ka shkruj mere vertetoje se per ty jom ka vuj spo du mo tridhime po du me ty mu kon po du perqafime mu kon bashk per gjthmon Reptura 2: Qeshtu jam vet gjuma vetem nje flet met pershkru ty mvynet edhe 1000 vjet se sun I gjej fjal kur du met pershkruu tyy I hupi edhe ato qe I di kur tkqyri nsy tkam gjithqka ne ket jet gjithqka ne ket bot je senii ma I shtejt per mu pasha ni zot besom kur t?them te du me kurgjo nuk ndroj sa her e hupii veten prap te ti e gjoj je engjull je drit tkam zemer je shpirt te dua pa mas tkisha dal jasht me bertit ta kasha gic buzen sa her te dua mthe ta kasha puth synin veq mos derdhin lot tkisha shetit reth botes veq ti I lumtur mu kon spo du met pa tu vujt jam gjendje gjithqka me dhon em meti sekreti prom n?ander em ka dal engjujt ma zgaten ni fmi mthan nanes vet I paska perngja

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: