E.M.G

Hip Hopi (Feat. Shqipran)

...te kame dashur dhe te dua se mohoj zemer zemer vetem ty te dashur miljona yje ka ne qe po asnje skasi ty se te dua vetem ty te dua te dua nese nuk bbeson pyet zemren ajo ta tregon tash nje laps e nji leter cat dashni sp[o muj me e pershkru as nne leter dis cka me bo se une shkatro merzija

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: