Mosha: 23 Vjeç
Ditëlindja: 21 Prill 1994
Shenja e Horoskopit: Demi

E-Mc Intro është një këngëtar jo shumë i njohur. Emri i vertete Indrit Halla dhe eshte shume i pasjonuar per muzike. Ai filloi qe te merrte pjese ne fesivalet e shkolles.
me mbarimin e nente vjecares ai vedosi qe te ecte me tej me karrieren e tij si kengetar duke nxjerr ne treg 6 kenge nje prej te cilave i beri e dhe klipin .
ka marre pjese ne shume klube nate duke kenduar dhe me pak fjale karriera po i ecen me se miri....
gjithashtu vazhdon shkollen e meseme te liceu artistik ''Jordan Misja''