Këndon kryesisht: Hip-Hop

E-Nastick është një këngëtar i njohur. Reperi E-Nastick jeton në Munih të Gjermanisë. Ai i ka bërë ?diss? reperit të njohur nga Shqipëria, Noizy dhe kënga e cila është kompletuar me videoklip titullohet ?Silence?. Mësohet se problemi mes dy këngëtarëve kishte nisur në një klub në Munih, në ditëlindjen e boksierit kosovar Robin Haxhi Krasniqi, ku ishin të ftuar të dy reperët. Zënka në mes tyre ka bërë që E-Nastick, i cili është me origjinë nga Rahoveci, t?ia dedikojë një këngë Noizyt, i cili jo rrallëherë është zënë edhe me reperë të tjerë.