Eazy-80

Marr Fryme

Intro Marr fryme i qete se si bje njeru m'qaf
Atehere kur do me bjen m'qafe do marr fryme i qete diten qe ju nuk do te jeni me Hook Arkivole permbi arkivole
Ketu po shoh tu ngri pallate permbi arkivole
Molotove bomba shkop gome thyet koma
Drona gjithandej po te hapet truri para kembeve tona Verse 1 Arkivole permbi arkivole
Ketu po shoh tu ngi pallate permbi arkivole
Molotove bomba shkop gome thyet koma
Drona gjithandej po te hapet truri para kembeve tona
Internet hyjn nga dera e tjeterkujt e vjedhin shifra me miliona
Prona katodrome okazjone
Aeroporte koka te prera neper katapulta njerezore
Mbetje nacionale bomba atomike
Njerez qe flejne neper kanale jet frike
Basti me i sigurt vdekja
Libri me i shitur flet per 1 miljon menyra se si vjen vdekja
Qendroj larg nga urrejtja
Bardh e te zinj ska dallim Respekt se askush s'don me dit me shum se vetja
Modernizemi dhe mesjeta jan 1
Gjakderdhje vetgjyqesi
Gjithandej po vetshpallen mbreta
Mbreteri
Dhe te vertetat e kesaj bote askush nuk i di
Un veti ndihem sikur prej neptuni Verse 2 E kujtoj te shtatin vit se kam shkrepti dhjetshen per heren e par
Bajonetat per ndihme e jeten per pak dikujt ja kam mare
I madhi kursen se un qellimin ta largoj nga kjo jet
Per te mos u par e percjell as me njerzit e vet
Uzurpoj masakroj
Tradhetaret mund ti fal po asnjeher si harroj
Ju ngulni thika mbas shpine
Un ja rrasi plum n goj
Se akush se di ca bo cuni
Qendroj fsheht i pa kapshem
Statusi ne gps so simple thjesht i pandalshem
Ordinerat arrogant i percjell si pelhuri nen fshes
I pershendes krejt ata qe fort me dun dhe per mu qendrojne ne bes
Jam besnik un gjithmone per ta shkoj pa pertes
Jam ters, prandaj bej mir mos u ngaterru me mu
Id dhe kartvizita me logon e trurit

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: