Ti ike ne nje cast.
Kur lindi dashuria ime.
Ti ike, ike larg.
Me le ne enderrime (2.x) Ref.(2.x)
Eja, eja, eja se te pres,
se une ty te adhuroj.
Dhe nese akoma kam une jete,
vec per ty do ta jetoj. Ti ike ne nje cast.
Kur po jetoja perseri.
Ti ike, ike larg
dhe pse aq larg jo s`e di. Ref(2.x)

Albumet:

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: