Endrit Mumajesi

Vespa (Feat. Endri Prifti)

      Video:   

Xhensila:
E more zemren time xhiro diku larg
Pa lejen time dashurine ajo ta dha
Nuk e di, nuk e di
Te t'besoj une e kam te veshtire
E si tja bej nuk e di
Ua them une se ckam deshire Te jem, te jem e vetmja qe ti ndjen
Vetem une ty te mjaftoj
Te jem te jem ajo qe te terhek
cómo te amo Duaje ti cdo dite
Kete zemer qe kerkon
Ruaje ti me shpirt
Ajo nuk te lendon Duaje si Vespa ,si Vespa
Qe nuk e nderron
Si te jet kjo Vespa
E fundit ne bote Hey señorita Endri
Kush e ka da da da
Te rri me ty shiu
Mendjen pra spo me nda
Zemra jote ka frike te doj
Me Vespen ti shpesh her e di
Dhe me te drejte shpesh xhelozon
Ta premtova , ta premtoj
Do tju doja une njesoj Xhensila:
Te jem , te jem e vetmja qe ti ndjen
Vetem une ty te mjaftoj
Te jem te jem ajo qe te terhek
cómo te amo Duaje ti cdo dite
Kete zemer qe kerkon
Ruaje ti me shpirt
Ajo nuk te lendon Xhensila & Endri:
Duaje si Vespa ,si Vespa
Qe nuk e nderron
Si te jet kjo Vespa
E fundit ne bote Duaje ti cdo dite
Kete zemer qe kerkon
Ruaje ti me shpirt
Ajo nuk te lendon Duaje si Vespa, si Vespa
Qe nuk e nderron
Si te jet kjo Vespa
E fundit ne bote

Teksti:

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: