Ervis Behari

Si Do Veje Halli

Sedi moj sedi
si do me vej halli
1 ore mos te shoh une ty edhe me merr malli sedi moj sedi
si do me vej halli1 ore mos te shoh une ty edhe me merr malli REFRENI 2x
Si dy sy ne balle
dhe me shume te dua
mos ke lindur valle te me tretesh mua Nga nazet e tua behem si i marre
se ti je per mua dashuri e pare nga nazet e tua behem si i marre
se ti je per mua dashuri e pare REFRENI 3x
Si dy sy ne balle
dhe me shume te dua
mos ke lindur valle te me tretesh mua Ne endrrat e mia ti me ndricon naten
shpirti more shpirti nuk me le rehat REFRENI 2x
Si dy sy ne balle
dhe me shume te dua
mos ke lindur valle te me tretesh mua

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: