Gena

Merri Te Gjitha

Ne dy pjes zemren e ndava,
nje ta fala, nje se ndala
dhe pa zemer prap per ty jetoj
po ta fal qe me harrove
ska rendesi qe me lendove
tjeter kend si ty un skom me pas
meri qe te gjitha ti meri dashurin qe ti braktise dashuria sdo te fal... (2x) Ti je dielli un jom drit
sa shum net une ty te prita
te kujtoj cdo qast
un ty me malle
po ta fal qe me harrove
ska rendesi qe me lendove
tjeter kend un si ty skom me pas.. meri qe te gjitha ti meri dashurin qe ti braktise dashuria sdo te fal... (4x).....

Albumet:

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: