Hajredin Gjeta

Hajde Se Bashku Te Kendojme

shok e miq koleg sa jeni
kam deshir tju them nji fjal
le ta rujm shoqnin qe kemi
se ajo na mbajti gjalle
le ta rujm shoqnin qe kemi
se ajo na mbajti gjalle
amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnn
sot dhe kenga mos pushoj
kush i thot vetes qejfli
hajde sbashku te kendojm
hajde bujrum te kendojm
kush i thot vetes qejfli
hajde sbashku te kendojm
hajde bujrum te kendojm
kenget e reja kenget e vjetra
ti kujtojm nji e nga nji
ma e bukur bahet jeta
kur i knon meshoqnin
ma e bukur bahet jeta
kur i knon meshoqnin amaaaaaaaannnnnnnnn mi knon zemra na i kerkon
boll kenduam aman per dynjan
sonte deri naten von
do kendojm per qefin ton
sonte deri naten von
do kendojm per qefin ton amaaaaaannnnnnnn pa nigjo more shok
ju more vllaznie
o po knon hajredini
o po knon hajredini
me shoqnin e tij

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: