Ida

Takim I Gabuar

Dhe nje tjeter mengjes pa ty
zgjohem e heshtur pran ste kam
harrova dje se kush isha
dhe nuk e di sot kush jam.. shoh qart ne syt e mi
se nje dit ndryshe dot jet
nfund t erresires shoh nje drit
dhe pse qdo shpres me ka vdek.. ohh..heeyy, ohh..heyy, ohh..ye-ye-yeahh Nje takim i gabuar
dashuri ne shikim te par
un ta fala dashurin
tere ndjenjen ma ke marr Nje takim i gabuar
dashuri ne shikim te par
un ta fala dashurin
tere ndjenjen ma ke marr ditet iken nje nga nje
bashk me ditet ik edhe ti
ditet tona moren fund
veq kujtimet m`bejn shoqeri.. pa ty as nata sbehet dit
as pas dimri ska pranver
asgje s`esht sikur me ty
te lutem kthehu dhe njeher.. ohh..heeyy, ohh..heyy, ohh..ye-ye-yeahh Nje takim i gabuar
dashuri ne shikim te par
un ta fala dashurin
tere ndjenjen ma ke marr Nje takim i gabuar
dashuri ne shikim te par
un ta fala dashurin
tere ndjenjen ma ke marr (Nje takim i gabuar)..
(dashuri ne shikim te par)..
(un ta fala dashurin)........ Nje takim i gabuar
dashuri ne shikim te par
un ta fala dashurin
tere ndjenjen ma ke marr Nje takim i gabuar
dashuri ne shikim te par
un ta fala dashurin
tere ndjenjen ma ke marr

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë:

Tekste tjera