Jay D

Jeto Per Sot (Feat. Vissi)

Jeto vetem per sot se neser nuk i dihet
buzqesh dhe kalo bukur se lumturia nuk blihet
shum njerez vdesin,por shum pak njerez jetojn
ki besim tek vetja jote,ndiqe endrren te takon I ngatrruar,i lenduar,nga kjo bote i depresuar
Asnjegje nuk kam kuptuar,nje sistem shum i shkatrruar
Jam i vetmi?nuk e di...ndoshta kshu ndihesh dhe ti
Ndoshta cdo gje do ndryshoj,dhe djelli prap tek ne do vi
Bie posht,ngrihem lart kam nje jet per te jetuar
endrra per te ralizuar,asnjeher nuk jam dorzuar
asnjehere nuk jam penduar them ato qe kam
nuk jam ktu te shitem gangsta apo te te shaj mamane
kam je mesazh,kam nje qellim,
sa here qe rri dhe shkruaj kto mendime me vin

Në bashkëpunim me:

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë:

Tekste tjera