Jessica Mulliqi

Jetoj Per Ty

o yeah...
hë hëma mir ne fillim ma trego te verteten se sa pergjithmon te ma mundosh jeten prita si n'enderr t'i puth buzet tua dhe te them nga shpirti fjalen te dua prita si ne enderr t'i puth buzet tua dhe ta them nga shpirti fjalen te duaaa te duaaa (ref)
linda per ty per ty do te jetoj ne zemer mbete dhe smundem t'harrojlinda per ty per ty do te jetoj ne zemer mbete dhe smundem t'harroj
jo smundem t'harrojjjjj
jo smundem t'harrojjjjj ouou...
po me dridhet trupi nga koka e thembra të don loqka ime nga shpirti e zemra q'është dashuria e kuptova sot kam fillu t'dehem pa pi as nje gotë
q'është dashuria e kuptova sot kam fillu te dehem pa pi as nje gotë pa pi as nje gotë gotë (ref)
linda per ty per ty do te jetoj ne zemer mbete dhe smundem t'harroj linda per ty per ty do te jetoj ne zemer me mbete dhe smundem t'haroj smundem t'harroj smundem t'harroj

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë:

Tekste tjera