K Lay

Urime Pavarsia (Feat. Bazzuka)

Shqipet kudo qe jan Gjermani Amerike France Itali kudo ne bote
URIME PAVARSIA - FUCK SERBIA
hajde krejt krejt bashke hey Ref.
hajde hajde kceni kceni
se po ju knon refreni
ksi tripi nuk e gjeni
hajde krejt tash ne valle hyni hajde hajde kceni kceni
se po ju knaq refreni
ksi tripi sun e gjeni
kur isufin ngat e keni kush eshte per me kercy
hini ne rreth conni duart
knaqu moj reni se ky vit eshte shum i shkurt
hajde hic mos ta nin
harroje policin
kapne rakin dhe festoni pavarsis
o sa mir me kon shqiptar
hajde mashalla kceni pini deri ne saba
vella me vella krah per krah
se u kall atmosfera lokali po nihet
sa femna po dridhet dhe rakija po pihet
teper jam i nxehte vec po lypi me kthy
teper jam i lodhur kur po i shoh krejt tu kcy
po pina konjak po perzinja nga pak
cika lena rahat
vlla afronu pak ma ngat
se muzika shum e rend
200 kilo watt
ju knojm muzik live dhe hic pa agregat
kur eshte fjala per kosov kur eshte fjala per shqipni
cohuni nkomb sesafiaj e qes tymin e zi SHQIPE Ref.
hajde hajde kceni kceni
se po ju knon refreni
ksi tripi nuk e gjeni
hajde krejt tash ne valle hyni hajde hajde kceni kceni
se po ju knaq refreni
ksi tripi sun e gjeni
kur isufin ngat e keni qetu ne amerik krejt po festojna
gotat na po i cojna
flamurin na po e tregojna
vallen po e lujna
grat edhe burra
atmosfera po kallet po dridhen edhe tulla
urime pavarsia kjo dit nuk arrohet
kosova me shqiptar flamuri po valohet
ata jeten qe e dhan juve sju harrojna
edhe me deshmore sonte po festojna
qysh na ka hije me tupan dhe plis
me nje valle shqiptare krejt po kcena me dis
armonika po kcyri liri ka po heci
FLAMURIN E SERBIS TU KESH PO JA DJEGI
kosove e shqipni MULTIFUQI
MURR FUND KJO SERBI
TASH RUJU GREQI
jemi kon dhe jena
kena emer ne histori
KOSOVA REPUBLIK
ton urime pavarsi Ref.
hajde hajde kceni kceni
se po ju knon refreni
ksi tripi nuk e gjeni
hajde krejt tash ne valle hyni hajde hajde kceni kceni
se po ju knaq refreni
ksi tripi sun e gjeni
kur isufin ngat e keni

Në bashkëpunim me:

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: