Landi Roko

Nuk Te Dua

U mesova vetem s'kam nevoj per ty
E ndryshova jeten dhe pse s'ishe ti
Mos guxo tek kthehesh te un perseri S'kam ndermend dhe njeher me tu marr ty (x2) Ref
Te lutem un te mos me duash
Sepese zemren e kam plag
Dikur te desha shume
por jo jo ti mua
sot me vjen keq por nuk te dua Dua t'jesh e lumtur
Keq se ti po m'don
Cdo gje ka marr fund
esht teper von
Mos harro e dashur, fjalen qe ke dhan
Sa te rroj sa t'kem jet te dua s'do t'them (x2) Ref (x3)
Te lutem un te mos me duash
Sepese zemren e kam plag
Dikur te desha shume
por jo jo ti mua
sot me vjen keq por nuk te dua

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: