Sonte gjith kan dal
Nat e zjarrt fillon
Zemra rreh me fort
Sa her ti pran kalon
Dhe pse sme therret
Te shoh vec ne qytet
Pak andej pk andej
E kudo qe po shkoj ti veq vend ke zon
Bohesh mik tani per mu e mbrapa mu ke vu
Qofte heret apo von ty ste behet von
Tanananana
REF
Eja eja
E di qe i don te rejat eja eja
Qka spo thojn per ty por eja
Nata e zjarrt fillon
Nanananai 3X

Te gjith po vallezojne
Nat e zjarrt fillon
Zemra rrah si tupan
Se ti kalove pran
Dhe un flutur krejt
Hop hop veq po kecej
Pak andej pak andej

E kudo qe po shkoj ti veq vend ke zon
Bohesh mik tani per mu e mbrapa mu ke vu
Qofte heret apo von ty ste behet von
Tanananana
REF
Eja eja
E di qe i don te rejat eja eja
Qka spo thojn per ty por eja eja
Nata e zjarrt fillon

Ups tana tana tananana 4x

Nanananai 8X
*thevideo:

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: