Mariglen Hazizaj

Mbeta Ne Kurbet

Ne Greqi Ne Itali
Iku Shkoj Gjith Kjo Rini
Hallin Tim As Kush Se Di
Se Ndjej Mall Dhe Dhemsuri

Refreni:
Vaj Me Det Kjo Puna Ime
Vaj O Vaj Me Det
Iken Vitet Pa Kuptuar
Mbeta Ne Kurbet

Zemra Po Me Pervelohet
Po Me Digjet Zjarr
Per Ty O Moj Nena Ime
Malli Me Ka Marr

Refreni:
Vaj Me Det Kjo Puna Ime
Vaj O Vaj Me Det
Iken Vitet Pa Kuptuar
Mbeta Ne Kurbet

Teksti:

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: