Nadi

Intrigante

2x
Dikur me thojee shum te duaa
me fjal te embla ti me vrave muaa
sa intrigante mu tregove
duke me puthur ti me mashtrovee Ti se kupton q'esht dashuriaa vret pa meshir kto ndjenjat e mijaa lotet u tua skan me vler kerkon te me puthesh ti dhe nje her!! Ta fala zemer dashurin
ti ma shkatrove mua rinin
por tani te doli boja per ne te dy sot mbaroj loja 2x
Ti se kupton q'esht dashuriaa vret pa meshir kto ndjenjat e mijaa lotet u tua skan me vler kerkon te me puthesh ti dhe nje her!! Lotet e tua skan me vler kerkon te me puthesh ti dhe nje her

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: