ty zemra te kenacet prej meje me u nda
te gjithe kan kuptuar qe me sy s'don me u pa
ty nuk po e pranon sa shume qe e ke deshire me m'than lamtumire kush ishe me t'vertetu nuk e paskan dit
dashuri dhe tua e ndron xhdo dy tre dite
por dije se ket dhembje qe tani po me vret
s'do ta harroj let une e di per ty asht kollaj
me fajson
edhe pse skam faj
une e di qe ti ke pritur shume
te ndahesh nga une
(dy herr) ty zemra te kenacet prej meje me u nda
te gjithe kan kujtuar qe me sy s'don me u pa
ty nuk po e pranon sa shume qe e ke deshire me m'than lamtumire kush ishe me t'vertetu nuk e paskam dit
dashurit e tua i ndron xhdo dy tre dite
por dije se ket dhembje qe tani po me vret
s'do ta harroj let une e di per ty asht kollaj
me fajson
edhe pse skam faj
une e di qe ti ke pritur shume
te ndahesh nga une
(dy herr)

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: