Noga

Mos harro

Ka koh at sy se kam pa
Ka koh me ty jemi nda
Me mu n gjynah ke hy
Ste fajsoj un t’besova si fmi

Ref 2x
Mos harro dikur ishim nji
Mos harro ne shpirt m’pate hy
Ska mengjes qe s’te kujtoj
E lus Zotin (e lus zotin, e lus Zotin) te t’harroj

I lash dhe shokt per ty
E pash qe ske kufi
Tani kudo qe je
Gjeje dike tjeter qe si un te sheh

Ref 2x
Mos harro dikur ishim nji
Mos harro ne shpirt m’pate hy
Ska mengjes qe s’te kujtoj
E lus Zotin (e lus zotin, e lus Zotin) te t’harroj


Në bashkëpunim me: *thevideo:

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë:

Tekste tjera