Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "24/7" kënduar nga Nolian & Dulka.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "24/7".
Videoklipi nga Nolian & Dulka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.

Tikkz - 24/7

Repi diamant shum o tum shkelqy
Biri kejt reperat ti shumzoj 1 me 2
Jom me dosta anemban ku tna lypsh neve na xhan mos e thirr beefin se sherrin kejt ja pan , 24/7 nrrethin beef sat dush jem rrit me ksi sene
sjem msu pi kerkuj, biri njo ka njo ti thej nmes a e di se qa pres e ki per interes nese tves ik se tpres munona me bo mir po e keqja ty pot pret . Beef me neve tnalet rryma a tkan tregu na ku rrina
Thirrem tikkz se qashtu shum ma kona hajde ti sulmona e e sheh se qka txhon aaa ,po munohen me na rrzu shoki po andrron neve na sheh posht veq kur t hypsh naeroplan
Ski respect po ly peace ik mos ma prish , un jom i pari tjert jon permas Refren 2x : //nese ka nevoj futja gas qe vyn shum futja do bass
Shokt i kom permas kejt um pershtaten jena shum vet ma shum se kejt estraden \\
Thirri dajt se kam qef mi pa tu ngajt e mu knaq
tu shetit qytetit puna mas lekit dojna me bo fam i shkelim gaz rrekit hypim automjetit dalim jasht shtetit puna e buxhetit keset te gepeki alltin mas veti haa kush na prekii ?
Une jom qaj qe dritat jau fiki skom shum qellime okei thirrem tiki
I kena hi ktij tripi thirrem dad lyricsi
Hape rrugen se po vjen ky djali jom shum i but po kajher kejt i kalli
Kto fjal mi ka than plaki ngo o nipi jem bonu si 2paci
shum swag bitch mka rrit sokaki
Jena shum on çetu asht fakti
Jav mbylli kapakin ki problem me taktin shko thirrma babin ta pershendeti me asfalltin
Refren 2x :// nese ka nevoj futja gas qe vyn shum futja do bass
Shokt i kom permas kejt um pershtaten \\

Lyric Master - 24/7

Refreni2x LiL Samee
24/7 I lumtur jam
24/7 Me ty do t'jem pran Dua te kem ne mengjes
Dhe ne mbremje , me ty ti mbylli syt
Asniher se sho , veten pa ty
Nuk je vet , do t'jem aty Kur bota ndalet , ndalem dhe un
Si pran teje , se gjej veten askund
Te gjitha , me ty ` do ti ndaj
Je ajo , My baby girl your my all Te kisha , tash te kam
Dua t'kem pergjithmon
Te thash , Te them
Se ti ne mua jeton Refreni2x LiL Samee
24/7 I lumtur jam
24/7 Me ty do t'jem pran 2x
I know i know
I know i Know
I know that you are the one for me 2 L.M
Dua te kem ne mbremje
Dhe ne mengjes me ty ti hapi syt
Asniher se sho jeten pa ty
Dhe ne endrra t'jem aty Kur bota ndalet , ndalem dhe un
Si pran teje , se gjej veten askund
Te gjitha , me ty ` do ti ndaj
Je ajo , My baby girl your my all Te kisha , tash te kam
Dua t'kem pergjithmon
Te thash , Te them
Se ti ne mua jeton Refreni2x L.M
24/7 I lumtur jam
24/7 Me ty do t'jem pran 24 7

Orginallat - 24/7

...................
Alboholics
BLOODY ALBOZ ma e madhe ma e madhe qe e ki pa n'doniher njet tonde
Kejt jon asi SHQIPTAR D'VERRTET asi mangupa
Asi belaxhi asi qim none bre vlla (mangupa bre vlla)
E jo asi fack-ers qe po dalin aty
Kishe un qime none kishe une mangup e kshtu
................... ...................
As njonji smarin vesh lem rahat se jom m'TRIP tem
Une nuk ta rriti morrin e kurkujt nuk ja permendi emrin
Koha po kalon e ngjyra njerzve po lu dalin
Mshile gojen bich ski qa thu per VISARIN
Muzika jem drita jem jom ul me tu me pi
Femnat vin perseri popo ju boj magji
Dokna i urt pse nuk folni veq kur tum shihni naksion
Mos thuj qe qeni po le e veq le nuk kafshon
....... hajt tja kapim doren njonji tjetrit
Mangupat e verrtet mbledhen aton detit
SHQIPRI MAQEDONI MAZI ZI E KOSOVA
PRESHEV MAJU MOS THUJ MAROVA
Sa po thu qe e kom veq 1 e kom veq per gjinin femrore
Ju qe e nini veten ne rrezik kapnu bashk per dore
Mos hajde ti se shum fole se t'myti me zanore
Qe sa vite cipiripi u bo pa livore
................... ...................
Se bota sillet e sillet del dilli apet
Prej t'hones e dillen na e kallim deri n'mengjes
24/7 ton naten bojna pare
Prej t'hones deri dillen na e thejna rakin
................... ...................
Pse jon mledh kejt rreth spikerav
Per kon u bo rendi clubi deri te dera
Kur po dojn me dit publikohet CD
Kurr po thojn ska me pas mo ksi repera
Kush e din kejt se na kush jena
Qysh pi inspirojm pi qojm si protesta
T.B.A ORGINALLAT po babes vet qata KRRALAT
ALBOHOLICS i thoni n'shpi oo shittt qe t'fort permi gagste shittt
E kallum e kallum kallum op njeri ton naten naten naten
Ngoj kta tipa se qka po thojn INAT-G non-stop kopjojn
Hajn mut edhe pse kan dashni
Gishtin e 3 edhe muj me shku mu qi
................... ...................
Se bota sillet e sillet del dilli apet
Prej t'hones e dillen na e kallim deri n'mengjes
24/7 ton naten bojna pare
Prej t'hones deri dillen na e thejna rakin
................... ...................
Sje ka tutesh me fol po ski qa me thon
Sun ju beson veshve qysh jena bash qysh jem kon
Nashta sjena trash po ton jena trond
Un shetitna n'PRISHTIN ti shetitesh ne DHOM
Ti smunesh 1 sen prej mendve me fshi
Nder sat mushesh ti mend un ko me .....
Me dosta sit hi kejt barin me pi
Me gjet 1 rrespi diku karin me shti
Sonte vendin nkrevet edhe rakin pe thej
Tu pi veq padron edhe bari ngrej
E ti veq vazhdo ...................
Vetem rrena kallxon ku mki pa mke rre
Ti po don me fol po guha te lidhet
Kshyre femna pom kshyr ashiqare pi hidhet
Kush o mrapa meje ashiqare po dihet
Edhe fansat ne club edhe vendi po dridhet
................... ...................
Se bota sillet e sillet del dilli apet
Prej t'hones e dillen na e kallim deri n'mengjes
24/7 ton naten bojna pare
Prej t'hones deri dillen na e thejna rakin
................... ...................

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: