Oda

Ti Je Ajo

  

dua t'them vetem ty ti je aijo qe duhet ta di shum dhembje mbaj ne vete dhe nete te gjata pa gjum shum edrra e jeten e lumturr po ti le vetem tyyy se ti je ajo e cila duhet te jetojj kurse edhe mua keshtu s'me kursen krejt edrrat po i le tek tyyy e cila ishe perherr ref. krejt edrrat po i le tek tyyy e cila ishe perherr duhet u largohem e di qe sjam e duhur rruges e perqedruar vetem te shoh e syy te miii dhe te themm Lamtumirë

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: