Olgera Lleshaj

Rum Dhe Parfum (Feat. 2 Step)

            Video: Nd Production  

2Step
Rum dhe parfum
zemer po me tradhton
mu aroma me alkol
jam i dehur akoma
te verteten ty spo
ta tregoj pse e boj (3x)
OLGERA
Per ty isha e
embel si cekollata
ti me doje dikur
po
e te verteten spo ma thon
e pse nuk e bokam
mos thuj jo se te
gjitha gjonat un
ti njoh ty me koh
e me nje tjeter
zemer ti po shkon
se njoh ate zemer
a po me don
a po nuk me don mo
veprimet e tua si kuptoj
Dale kadale-e-e
ti po lendon
lidhjen e vret
Dale kadale-e-e
sdi ca me thon
trupi jot flet
2Step
Rum dhe parfum
zemer po mtradhton
mu aroma me alkol
jam i dehur akoma
te verteten ty spo ta tregoj
pse e boj (2x)
OLGERA
Un e di ka pas
dhe her tjera qe ke lujt ti
si ne hollivud drama
thoje ti mu mthoje
me shoket qe po shkoje
nisa me dyshu
qe po mtradhtoje
e jo zemer nuk bon
kshu edhe pse te du
tash po ndihem sot down
kam mendu vetem me tlon ty
mundem me jetu edhe pa
tpa ne sy
boom-ragga-boom-ragga-boom-ragga-boom
zemra ma ben se te dua shum
boom-ragga-boom-ragga-boom-ragga-boom
zemra vetem per ty po ma bon
2Step
Rum dhe parfum
zemer po me tradhton
mu aroma me alkol
jam i dehur akoma
te verteten ty sta
tregoj pse e boj (2x)

Teksti: Në bashkëpunim me:

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: