Radoo

Alma (Feat. Premtimi)

Part 1: mke lan pa men alma
mke lan pershtypje alma
alma ama falma
pat zon kur nuk nalna
hej alma ti mke ra nsy
prej krejt mases dallohesh veq ti
dukesh shum extra
trupin 2 metra levizjet qe mi bon
mu krejt pom tranon
me flokt e gjata
ti je ma e qarta
me shtikla qysh po kcen
tipav syt krejt pja v'len n'ven
buzeqeshja jote m'jep emocione
do ti preki do ti puthi kuku qka m'bone
seriozisht je femer speciale
femer femer speciale Ref:
engjulli i nates, dallohesh prej mases
alma alma alma alma hajde falma falma ti zemren
engjulli i nates, dallohesh prej mases
alma alma alma alma hajde falma falma ti zemren Part 2 :
i ndjeki hapat e tu
ka po shkon qe krejt mke tranu
afrona ngat, ngat e ma ngat
m'fal ni shikim hej ndalu ti pak
ti me shkon sikur ere
sikur n'tok ti nuk shkele
sa kam mall per ty
veq njeher dua ta ndjej
dhe kjo nate qe vjen ty do te fshe
sdua te ik pa te zene ty njeher me ni buzehqeshje ti pom kqyr mu
une dhe ti ti dhe une sonte me vallzu
hej, ti je ti je per mu ti jee ti je per muuu Ref:
engjulli i nates, dallohesh prej mases
alma alma alma alma hajde falma falma ti zemren
engjulli i nates, dallohesh prej mases
alma alma alma alma hajde falma falma ti zemren Part 3 : e kapi shansen e pare
u tranova pi afrona ngat e ma ngat
pytjen e par ja boj a ka ven
m'thot ka ven mu ment krejt po mi q'mend
e kapi per dore si tish femra jem
marim rrug ne drejtim apartamentit tem
hej sot o nata jon
kamu bo qka sduhet mu bo kadal dale...

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: