Mosha: 25 Vjeç
Ditëlindja: 05 Tetor 1991
Shenja e Horoskopit: Peshorja

Ram Kukaj është një këngëtar i njohur. Ai njihet per kenget dhe zerin e tij mjaft te fuqishem. Ram Kukaj eshte nga Korisha e Prizrenit dhe pas vdjekes se babait, Rama mori rrugen e tregut muzikor, duke ndjekur hapat e babit te tij. Rama deri tani ka bere shum hite dhe disa prej tyre jan bere shume te degjuara.