Nuk e besoja
Se do ndryshoja kaq shume
Nuk i tregoja
Sa shume e doja dhe une
Jo se kuptova
Pse me mungonte cdo dite
Veten genjeja dhe sot ta dua kam frike

Sa here jam shtrire ne krahet e tu
Sa here je shtrire ne krahet e mi
Askush me nuk na beson
Humbur jam un
Humbur je ti

Sa here jam shtrire ne krahet e tu
Sa here je shtrire ne krahet e mi
Askush me nuk na beson
Humbur jam un
Humbur je ti

Pse e urreja ndjenjen qe kisha ne shpirt
Pse i besuam ne njeri tjetrit se di
Ditet kalonin ato me sillnin tek ti
Jo se pranoja ,jo s'mund te ktheja tani

E prap e prap une di
Te them me fal
Per lotet e tu ,per lotet e mi une kam faj
Këngë pjesëmarrëse në:
  • Kënga Magjike
Muzika: *thevideo: Teksti:

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: