Stresi

Kujt Ti Djegin Le Ta Majn (Feat. Many, Pa Kufijt & Samy)

ladies and gentlemen
drejt per drejt ju jeni muta
drejt per drejt nga stresi pershendetje o Prostituta
e ke mamin shum pi&h. Refreni E kujt ti djegi le ta mbajn le ta mbajn Drejt per drejt prej mikrofoni pershendetje prostituta
kujt ti djegi le ta mbaj ju jeni muta
ju jeni beba ala me pampersa shko thithe cicen e mamit
Nuk niva se ca the per mu se pse
Se pse po don ca O lele
Kta karat nuk e dine,laskarat prap se din
lypin me zor me u kthy e me ja qi familin
e ki mamin seksi ton pallati e ka shkerdhy
E ka shkerdhy po po ta kan shkerdhy
kshuqe un kam dallim prej ju bitches
nuk i shes shoket e mi vec per biznes
jom rreper e mka hije
Origjinen prej shqipria ju jap karton te kuq
Kush eshte jashte serie Refreni E kujt ti djegi le ta mbajn le ta mbajn
Une u hisporova sot,se di se ka mnigjun
Nuk u merzita hic vec se ja nisa me knu,
E thrita shokun e ngushte,Hey stres
What up negro tha,te ... Jam
Mos fol hic un i thash
Gjithcka une e di hajde pi nje ganxhe
Masi pim u bom spat,masi folem vec per grat
Nisem me shkru dicka per ata qe na kan inat
e pyta hej vlla a prap ajo madama
isht kthu demek HEy.dhe ajo krejt e pa lamja
me te njoten stil ishte me floket rrasta hala
PUPU sa i vite era qe kur si ka la Refreni E kujt ti djegi le ta mbajn le ta mbajn

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: