Vinz

Nobody (Feat. Stealth)

Stealth
Na keni nper rruge ne cdo dit
Nobody can fuck with my G's
HB, we bang , we let out the heat
Nobody can hear
Nobody can see
Nobody can speak
Kur dalin maskat e zeza hoodi perdit hallowen Vinz
Sherri ndodh ska rendsi kush organizon
Shqipet mbrapa me vete nji garnizon
Na levizim shpejt ju t njejt pussy ca po don
Hellboz husstling dersa t shkojn 1 milion
Nji milion views, nji milion hite
nji milion pound se leku ke leku rritet
Ma shum dit mas dite
1 milion shqipe
Hekri me vete ktu inatxhit priten si n dasma
Krismat bang bang bang shohin flashat
Gjaku rrjedh n ven ven snnimojn fashat
Na shkojm e vijme si fantazma
Xhamat e zeza nuk shefna perjashta
Linja me Maca,Dogza me maska
Leku pist nam na e lajm thirrna vaska
E din ton HELLBANIANZ e ardhmja
Haaaaa (falemnerit e Bardha) Stealth
Na keni nper rrug ne perdit
Nodody can fuck with my G's
HB we bang,we let out the heat
Nodody can hear
Nobody can see
Nobody can speak
Kur dalin maskat e zeza , hoodi perdit Halloween Vinz
Nuk osht thashethem
Shoki belaja t vjen
Smun me hy n truall ton se paprit plumbi t zen
Shum ftoht n ket vend
Rruga t then, prandaj duhet me mbajt heat ndryshe keqja t gjen
Nuk munen me na tremb se na rrim me dykomsha
Thojn nji llaf e shko gishti te komza
Dog hapi burgjet du me i pa shqipet jashta
Ua marrim Londren e ja vem flaken si kashta
Paralajmrim, Futu mren kur bie nata
Se na dalim jashte e ecim me sene t gjata
Nuk shifet robi , vec shifet flaka
Nobody speakin dhe kur jena nen pranga Stealth
Na keni nper rrug ne cdo dit
Nodody can fuck with my G's
HB , We bang , we let out the heat
Nodody can hear
Nobody can see
Nobody can speak
Kur dalin maskat e zeza Hoodi per dit Halloween 2x

Në bashkëpunim me:

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: