Wirusi

Ti Po Don Me Thy (Feat. N-light)

Dita re nafaka re sot per mue ka fillu
i hypi kerrit edhe nisna veten me fresku
vera osht e nxet muziken pak e lshoj
qyteti i nxet qka po sho m'hipnotizoj
hala syt mir pa i qel ajo mi boni kuq
tu e kshyr du me hanger ahh po ja qoj ni mpuqq
ndjej qe poo nuk e thomm jooo
ajo me mini 2 gisht mla pa fjall oooooohhh
ose le ma mire ma von se niher hala saba
ora 3 e un pe ndjej qe kom me zon sot diqka
osht ndjenj e mire kur ato t'hajn me sy
e kicin buzeen t'kshyrin kto e bojn weq per ty
po okeyy edhe pse mendjen e kom that
eyy qfar shikimi qajo me trup si qokollat
isha hi me to ne kad kisha bo sene banale
tani ??? le se tjerat jon personaaaaaaaaaale !!!
ref:2x
Ti po do me thy ti po do me thyyyyyyy
ti po do me thyy....
(ti po do baby)
Ti po do me thy ti po do me thyyyyyyy
(Ti po do.. po do ... po doo...) me thyyyy Dita nxet osht perball osht kojshikja ne mahall
osht ajo bukuroshja qe un e kom perball
me mini osht kam kall se osht si manikene
tatuazhin syzat ehhh.... mos shko ne ekstreme :P
okey aty ken minutat e par te dites tem
tasht po sho diqka tjeter se jom me ni bazen
po ma then m'len pa men kur fustanin e largon
syzat kur i hek m'bon me dek ajo osht special one
nalna kshyri femna brune zeshkane dhe bjondine
e dridhin trupin aqq mire si me konen latine
njonen un pe kshyri eh njona mu pom kshyr
e kisha hanger kejt beso prej kamve ne ftyrr
po ja boj me sy .....opa vet osh ka vjen
man fund s'du me met vet e kjo pom pelqen
qeshtu ta then se kur ta don...thjn ta don
ket dit te qet vere N-lighti super pe kalon

ref:2x
Ti po do me thy ti po do me thyyyyyyy
ti po do me thyy....
(ti po do baby)
Ti po do me thy ti po do me thyyyyyyy
(Ti po do.. po do ... po doo...) me thyyyy

Ju pëlqen teksti? Komentoni më poshtë: